Chciałbyś pocztówkę z Turcji? Wesprzyj nas wpłatą w serwisie zrzutka i pomóż nam spełnić marzenie o zakupie drona!

  JEST AKCJA Od czerwca 2019 roku - pamiętnego roku początku pandemii - podróżnicy na pełen etat. Wtedy rzuciliśmy swoją pracę, aby nieświad...

 JEST AKCJA

Od czerwca 2019 roku - pamiętnego roku początku pandemii - podróżnicy na pełen etat. Wtedy rzuciliśmy swoją pracę, aby nieświadomi co nas czeka, oddać się przygodzie. Zaczęliśmy od studniowej podróży autostopem po Europie, z której wróciliśmy w listopadzie ubiegłego roku z kolejnym szalonym pomysłem! Kupiliśmy Mercedesa Vario i przez równe pół roku samodzielnie przerabialiśmy go na całorocznego kampera. Misja zakończyła się sukcesem i 10 czerwca 2021 roku ruszyliśmy w drogę.Przejechaliśmy już przez Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię i obecnie jesteśmy w Turcji. Naszym kierunkiem jest daleka Azja - na tyle daleka, na ile pozwolą nam wizy, przepisy oraz covid-owe restrykcje. Plan jest ambitny, bo strasznie zależy nam na dotarciu do Kirgistanu i zdobyciu kilku siedmiotysięczników.


Nasze wojaże możecie podglądać na Instagramie: zycie.dookolapodrozy gdzie jesteśmy niezwykle aktywni. To tam znajdziecie codzienną porcję nowych zdjęć oraz opisy wielu atrakcji, sytuacji, przemyśleń. Za to na naszą stronę www.zyciedookolapodrozy.pl trafiają regularnie bardziej szczegółowe artykuły, fotoreportaże i poradniki.


b50c11b294425aeb.jpeg


Dlaczego zorganizowaliśmy zbiórkę?


Chcemy za zebrane tutaj pieniądze kupić wymarzony sprzęt, który pozwoli nam na rozwój naszych kanałów, na spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy, a co za tym idzie - pokazanie tego wszystkiego Wam, naszym cudownym odbiorcom.


Dron Dji Mavic Air 2

jest z jednej strony ogromnym wydatkiem, z drugiej czymś, co może wznieść nasze opowieści o podróżach na zupełnie inny poziom. Koszt ewentualnego zakupu tego sprzętu uszczupli nas budżet na tyle, że obawiamy się o nasze wyprawowe założenia. Szacunkowy miesięczny koszt życia w podróży jest niemalże równy cenie drona, dlatego nadal nie mamy go na swoim pokładzie. Z dwojga na tej szali wybieramy zrealizowanie naszych celów, jednak...

f1ae0bb3a3a22359.jpeg

Pomyśleliśmy o Was, o naszej społeczności, bo już nie raz pokazaliście nam, że jesteście super ludźmi! Wiele materiałów udostępniamy za darmo, piszemy opowieści i mówimy o życiu w świecie z potrzeby serca


Wszystko to z pasji, z zauroczenia światem, z miłości do podróży, aktywności i działania - chcemy zaszczepić w Was tego ducha i zmotywować do spełnienia swoich marzeń - jak społecznie "dziwne" i "niestandardowe" by one nie były.


Dlatego wychodzimy z nowym pomysłem i liczymy na Wasze wsparcie finansowe i nie tylko!


  • po pierwsze możesz wpłacić 5zł, a my w ramach tego wyślemy Ci pakiet naszych 12 ukochanych zdjęć idealnych na tapety na cały 2022 rok.
  • po drugie zachęcamy do wpłaty 15zł w zamian za ww. paczkę oraz pocztówkę prosto z Turcji!
  • po trzecie - darmowe a jakże ważne - zapraszamy do udostępniania naszej zbiórki, do podlinkowania naszych mediów i po prostu, do poklepania po plecach i powiedzenia: świetna robota!


Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia!

Liczymy na Ciebie, dzięki, cześć!Link do zbiórki:


https://zrzutka.pl/z/zyciedookolapodrozy


To może Ci się spodobać

0 Komentarze

Flickr Images